STS Aplikacja mobilna

sts pl mobile

STS w Twoim smartfonie

STS to gigant na polskim rynku zakładów sportowych. Firma ma już niemal połowę udziałów w rynku i setki tysięcy użytkowników. Śmiało można powiedzieć, że to jeden z ulubionych bukmacherów Polaków. Jest to także jeden z tych bukmacherów, którzy wciąż mają fizyczne punkty, gdzie można obstawić zakłady, a także odebrać najnowsze wydanie ich tygodnika „Magazyn STS”. Jednak czasy się zmieniły, a strona internetowa oraz blog przejęły wielu użytkowników fizycznych punktów i czytelników magazynu. Idąc z postępem techniki, STS rozbudowuje teraz aplikację mobilną dla użytkowników, którzy nie zawsze chcą i mogą robić zakłady przed komputerem. Jak zatem spisuje się aplikacja mobilna STS i czy możemy śmiało z komputera przejść na smartfona, aby dokonywać naszych zakładów? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Jak zainstalować aplikację

Zarówno użytkownicy Androida, jak i iOSa, będą szczęśliwi słysząc, że STS ma dla nich dedykowaną aplikację. Ze względu na regulamin Sklepu Google Play, skąd użytkownicy Androida pobierają aplikacje na swoje urządzenia, programy o charakterystyce hazardowej nie są udostępniane przez Google Play. Z tego też powodu aplikację STS, jak i aplikacje wielu innych bukmacherów i kasyn online, trzeba będzie pobrać bezpośrednio ze strony mobilnej, która w przypadku STS to https://mobile.sts.pl/. Będzie to wymagało zmiany ustawień pobierania aplikacji w telefonie, który docelowo ustawiony jest na blokowanie aplikacji spoza sklepu Google Play, w celu chronienia naszych urządzeń przez zawirusowanymi programami. Należy pamiętać, że aplikacja, tak jak i strona STS, są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Działa ona tylko na terytorium Polski.

Jakie funkcje są dostępne w aplikacji

Docelowo, aplikacja ma nam zaoferować ten sam poziom profesjonalnych usług bukmacherskich, co strona internetowa STS. Bez konieczności wstawania z łóżka i włączania komputera mamy być w stanie wykonać te same operacje, które udostępnia nam strona internetowa. Aplikacja nie ma jasnych wymagań sprzętowych, ale powinna działać poprawnie na wersji Androida 4.4 i nowszych oraz na wersji iOS 8.0 i nowszych. Wersja na iOS ma rozmiar 52,5 MB, więc trzeba się upewnić, że w telefonie jest wystarczająco dużo miejsca na instalację.

Co może zatem aplikacja STS?

Oto lista dostępnych funkcji:

 • Wersja na iOS i Android
 • Dostępne języki to polski, angielski, rosyjski i ukraiński
 • Logowanie za pomocą odcisku palca lub kodu PIN dla większego bezpieczeństwa
 • Wgląd i modyfikacja danych użytkownika
 • Wgląd do historii transakcji finansowych
 • Transmisje spotkań na żywo, bezpłatnie, kiedy i gdzie chcesz
 • STS TV – 1800 wydarzeń sportowych na żywo co miesiąc
 • Statystyki rozegranych już spotkań
 • Jeszcze szybsze przyjmowanie zakładów
 • Opcja bezpiecznego zakładu dla zmniejszenia ryzyka
 • Powiadomienia o statusie bieżących kuponów i obserwowanych spotkań
 • Czat na żywo- ogólny i meczowy, gdzie można komentować wydarzenia sportowe oraz zakłady
 • Ekspresowe wpłaty środków na konto
 • Ekspresowe wypłaty środków z konta
 • Opcja cash-out, pozwalająca na wypłatę środków jeszcze przed zakończeniem spotkania
 • Opcja zakładów na sporty wirtualne przez całą dobę
 • Klub lojalnościowy STS
 • Bonusy przeznaczone wyłącznie dla użytkowników aplikacji
 • Stałe ulepszenia aplikacji pozwalające na poradzenie sobie z błędami w starszych wersjach

Zakłady w aplikacji mobilnej

Postawienie zakładu w aplikacji jest równie łatwe, jak na stronie internetowej Star-Typ Sport. Interesującą funkcją w aplikacji jest natomiast opcja szybkiego zakładu. Jeśli obstawiamy wielokrotnie podobne typy zakładów, można skonfigurować szybki zakład tak, aby dostosować go do naszych potrzeb. Wtedy postawienie zakładu jest już kwestią kilku kliknięć w telefonie. Możemy w aplikacji obstawiać tak zakłady standardowe, jak i te na żywo. Jeśli interesuje nas obstawienie konkretnego wydarzenia, warto skorzystać z wyszukiwarki na górze ekranu, gdzie można wpisać nazwę wydarzenia lub drużyny.

Bonusy dostępne w aplikacji

Bukmacher chwali się na stronie internetowej, że użytkownicy aplikacji mają dostęp do specjalnych promocji i bonusów przygotowanych tylko dla nich. Wydaje się jednak, że chodzi raczej o okresowe promocje, na które warto zapolować. Za samo pobranie i zainstalowanie aplikacji niestety nie otrzymamy specjalnego bonusu. W aplikacji skorzystamy za to z bonusu powitalnego dla nowych użytkowników. Uwaga! Warto dokładnie czytać regulamin każdej promocji, aby upewnić się, że jest ona także dostępna z poziomu aplikacji mobilnej. Na przykład promocja „Zaproś kumpla” nie pozwoli na przyznanie środków bonusowych, jeśli nasz znajomy zarejestruje się z aplikacji mobilnej zamiast ze strony internetowej.

Wpłaty i wypłaty

Aby umożliwić pełną funkcjonalność aplikacji, nie mogło zabraknąć opcji wpłacania i wypłacania środków z konta STS. Tym lepiej, jeśli są to transakcje ekspresowe! Konto można doładować przez PayU, Skrill i Neteller. STS oferuje wypłatę środków nawet w 15 minut dzięki STSpay, jeśli korzystamy z jednego z 11 wybranych podmiotów bankowych. To duża zaleta aplikacji, ponieważ bukmacher zdaje sobie sprawę jak zniechęcające dla użytkowników aplikacji mogą być opóźnienia w przesyłaniu środków finansowych.

Strona mobilna STS

Star-Typ Sport przygotowało również mobilną wersję swojej strony internetowej, co ucieszy użytkowników tabletów i urządzeń pod systemem operacyjnym innym niż Android i iOS, takim jak Windows. Wystarczy w wyszukiwarkę internetową w urządzeniu wpisać STS Polska, a strona STS powinna znaleźć się na górze wyników wyszukiwania. W momencie przejścia na stronę urządzenie powinno być automatycznie wykryte jako mobilne i przekierowane na https://mobile.sts.pl/. Jeśli tak się z jakiegoś powodu nie stanie, należy samemu zmodyfikować adres w pasku przeglądarki i wymusić przekierowanie na stronę mobilną.

Zalety i wady aplikacji mobilnej STS

Trudno kłócić się ze stwierdzeniem, że aplikacje mobilne to przyszłość rynku bukmacherów. Użytkownicy chcą mieć wgląd do swoich zakładów i możliwość zakładania nowych o każdej porze i z każdego miejsca. Dlatego tym cenniejsze jest posiadanie aplikacji mobilnej takiej jak STS. Znajdziemy tu wszelkie niezbędne nam funkcje i nie napotkamy większych problemów technicznych. Nie bez powodu użytkownicy urządzeń firmy Apple ocenili ją na 4,6 gwiazdek! Aplikacja jest profesjonalnie zaprojektowana, a że STS jest bukmacherem z wyłącznie polskim kapitałem, język polski jest tu językiem docelowym i nie musimy głowić się nad niejasnym tłumaczeniem terminów branżowych. Interfejs jest przejrzysty, a wszelkie funkcje łatwo znaleźć w odpowiednich zakładkach. W dodatku deweloperzy aplikacji trzymają rękę na pulsie i w razie wystąpienia problemów technicznych szybko publikują usprawnioną wersję aplikacji.

Minusem aplikacji jest za to kwestia bonusów i ofert promocyjnych. Niejasnym jest, czy rzeczywiście korzystanie z aplikacji daje nam dostęp do jakichś ekskluzywnych promocji. Natomiast promocje oferowane na stronie internetowej mogą nie być dostępne za pośrednictwem aplikacji. Dodatkowo tak ogłaszane transmisje spotkań na żywo może i są bezpłatne, ale ich jakość czasem pozostawia wiele do życzenia. Jeśli w ogóle możemy pozwolić sobie na streaming w ramach naszego planu usług korzystania z Internetu w telefonie.