STS Bonusy Październik 2021

Oferty promocyjne STS

STS to jeden z najbardziej znanych bukmacherów na polskim rynku, rozpoznawalny nawet dla osób niezwiązanych z branżą z racji na posiadanie 400 punktów zakładów sportowych w całej Polsce. Jednak mimo posiadania lwiej części udziałów w rynku, STS nie osiada na laurach i wciąż stara się przyciągnąć nowych użytkowników oraz zatrzymać i zachęcić do aktywnej gry tych już zapisanych na stronie. Jak najlepiej to zrobić? Ważna jest oczywiście profesjonalna oferta, funkcjonalna strona internetowa i aplikacja na telefon oraz łatwość i szybkość transakcji płatniczych. Ale co graczy motywuje najbardziej? Bonusy i oferty promocyjne! Te są już standardem w branży, a bukmacherzy prześcigają się w coraz to hojniejszych ofertach na start i na kontynuację gry. Zobaczmy jak na tym tle wypada Star-Typ Sport.

Zarejestruj się

Niby sprawa prosta, wystarczy podać dane osobowe i wymyślić hasło, a potem tylko poczekać na weryfikację konta. Stop! Jeśli nie chcesz, by ominęły Cię atrakcyjne promocje, już na tym etapie musisz się pilnować. Po pierwsze, zacznij od przejrzenia stron o tematyce bukmacherskiej, oferujących rabaty dla nowych użytkowników. Wiele takich serwisów oferuje specjalne promocje partnerskie za zapisanie się do STS z ich strony. Wystarczy kliknąć w pokazany na stronie link, aby kod został automatycznie dodany na stronie rejestracji w STS. Bonusy te są tym cenniejsze, że wiele z nich nie wymaga żadnego depozytu, w przeciwieństwie do bonusu powitalnego oferowanego przez samego bukmachera.

I tak na stronie bettingexpert znajdziemy kod promocyjny, który wpisany przy rejestracji da nam 30 zł na start. Za to na legalsport.pl kod promocyjny zgarnie dla nas darmowy voucher na 25 zł. Natomiast pl.johnnybet.com nie ma dla nas żadnego kodu: aby uzyskać bonus 25 zł na start, wystarczy kliknąć w link rejestracji na tej stronie i bonus zostanie automatycznie przyznany. To atrakcyjne oferty, bo naszą przygodę z zakładami albo z nowych bukmacherem możemy zacząć bez żadnej inwestycji środków z naszej strony. Pamiętajmy jednak, że nie wystarczy zarejestrować się i odebrać bonusu, aby wypłacić środki na swoje konto. Bukmacher będzie od nas wymagał obrócenia środków, często trzykrotnego i to po odpowiednim kursie, zanim będziemy mogli wypłacić pieniądze z konta w serwisie.

Co ciekawe, sam STS oferuje podobny bonus pod nazwą Freebet. Obecna promocja to 25 zł na dobry start. Przy rejestracji musimy wpisać kod promocyjny pewne25, aby na nasze konto bonusowe wpłynęło 25 zł. Do otrzymania środków nie jest wymagany żaden depozyt, a oferta ta łączy się z bonusem powitalnym opisanym poniżej. Aby jednak wypłacić środki z konta, będziemy musieli przejść przez klasyczną procedurę trzykrotnego obrotu po minimalnym kursie. Ale ciężko to bukmacherowi zarzucać. Nikt nam tu nie daje pieniędzy za darmo; STS chce nas po prostu zachęcić do założenia konta, ale także do faktycznego rozpoczęcia obstawiania wyników sportowych.

Skorzystaj z powitania niczym król

STS, jak każdy szanujący się bukmacher, przygotował dla nowych użytkowników ofertę powitalną. Wystarczy, że w momencie rejestracji zaznaczysz pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, a następnie zdeponujesz środki na swoim nowym koncie użytkownika STS. Bukmacher dołoży od siebie automatycznie 100% zdeponowanej kwoty. Uwaga! Środki z bonusu nie znajdują się na tym samym koncie, co te zdeponowane. STS dzieli je bowiem na konto depozytowe i konto bonusowe. Oznacza to, że przy wpłacie 1000 zł i otrzymaniu 1000 zł bonusu niestety wciąż nie będziemy mogli zagrać za 2000 zł. Co natomiast zrobić, aby móc wypłacić środki? Będzie trzeba obrócić środki z konta bonusowego na trzykrotność kwoty otrzymanego bonusu. W zakładce „Moje konto” można łatwo sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem w oknie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”.

Zasady korzystania z oferty Bonus 1000 zł na start:

  • Zaznacz opcję przy rejestracji
  • Zdeponuj środki po rejestracji
  • Otrzymaj równowartość wpłaconej kwoty
  • Maksymalna wartość bonusu to 1000 zł
  • Wykonaj trzy obroty otrzymanym bonusem
  • Tylko wygrane kupony liczą się do bonusu
  • Łączny kurs kuponu musi wynieść min. 1,91
  • Zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem
  • Nie są wliczane do obrotu bonusem kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane

Więcej atrakcji dla stałych użytkowników

Myliłby się ten, kto twierdziłby, że na ofertach powitalnych kończą się fajerwerki w STS. Bukmacher ma lata doświadczenia na rynku i wie, że aby zatrzymać użytkowników lub też zachęcić ich do aktywnej gry, musi stale oferować nowe usługi i promocje. I tak zaglądając pod zakładkę „Bonusy” na stronie www.sts.pl, znajdziemy tam multum bieżących i wygasłych już ofert promocyjnych. Dodatkowo, w momencie rejestracji możemy zaznaczyć, że chcemy otrzymywać od STS e-maile z ofertami marketingowymi. Wiadomo, nikt nie lubi spamu. Ale to w tych wiadomościach kryją się informacje o nowych promocjach na stronie, więc warto trzymać rękę na pulsie i zajrzeć do newslettera przynajmniej od czasu do czasu.

Szczególnie atrakcyjną ofertą wśród bieżących promocji jest akcja Polubisz Poniedziałek. Skąd nazwa? Wyniki z tygodnia podliczane są w niedzielę o północy, a środki wpłacane na konta bonusowe zwycięzców w poniedziałki. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy zapisać się i grać! Bukmacher nagradza najbardziej aktywnych użytkowników, dlatego punkty w promocji przyznawane są na podstawie kuponów rozegranych w danym tygodniu. Im więcej kuponów i im większa stawka kuponu, tym więcej punktów. Nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc w danym tygodniu to odpowiednio 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł. Promocja jest tym bardziej fascynująca, że na stronie można zobaczyć Tabelę Wyników z imionami graczy będących obecnie w czołówce, a nagradzanych jest pierwsze 1500 osób! W dodatku bukmacher planuje w ramach promocji przekazać w ręce graczy aż 3,5 miliona złotych!

STS oferuje też bonusy za zaproszenie znajomych do używania serwisu, szansę na zgarnięcie biletów na nadchodzący mecz Polska – Łotwa, a także bezpieczne zakłady dla osób, które chętne są spróbować zakładów na sporty wirtualne. Natomiast w zakończonych już promocjach znajdziemy specjalne oferty świąteczne czy też związane z ważnymi rozgrywkami sportowymi na świecie i w kraju. Możemy więc być pewni, że grając z STS nie będziemy się nudzić.

Bonusy STS- podsumowanie

Z dumą musimy powiedzieć, że nasz w 100% polski bukmacher nie zawiódł i zaprezentował w pełni profesjonalną ofertę bonusów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście zasady przyznawania bonusów mogą wydawać się skomplikowane, a wymogi wypłacenia środków rygorystyczne. Ale jest nadzieja, że starając się o jeden z bonusów, świat zakładów sportowych wciągnie nas na tyle, że już żadne warunki obrotu i kursu minimalnego nie będą miały przed nami tajemnic.